Wczytuję dane...

Wywiad z Właścicielką marki Lorient Eweliną Kyzioł

Rozmowa z WŁAŚCICIELKĄ MARKI LORIENT by nature Eweliną Kyzioł:

Cześć Ewelina, co słychać w Lorient?

Cześć! U nas jak zawsze pracowicie. Nie lubimy się nudzić. W sklepach Mydlarni u Franciszka przed kilkoma dniami wystartowała promocja superserii kosmetyków do twarzy – Botanical core Zielona herbata bio.

Opowiedz coś o niej.

To bardzo ciekawa seria – łączy w sobie składniki o potwierdzonym działaniu, znane od pokoleń, jak ekstrakt z zielonej herbaty, kwas hialuronowy, olej arganowy, z mocą tych wyjątkowych, innowacyjnych, pochodzących dosłownie z końca świata. Do naszej serii dodaliśmy Antarktycynę® – opatentowaną substancję pozyskiwaną z lodowców na Antarktydzie…

O, brzmi intrygująco…

Tak! Antarktycyna® to substancja umożliwiająca mikroorganizmom przetrwanie ekstremalnie niskich temperatur. Jak się okazuje, wykazuje również skuteczne działanie ochronne dla skóry, pobudza produkcję kolagenu, wzmacnia funkcje barierowe skóry. Kremy z serii zapewniają komfort nawilżenia skóry do 13h po aplikacji.

Wspominałaś też o zielonej herbacie, czy aplikowana na skórę działa podobnie jak ta w filiżance?

Podobnie. Główną mocą zielonej herbaty jest potężna dawka antyoksydantów. Usuwają wolne rodniki, zapobiegają degradacji kolagenu i elastyny w skórze, przedłużają młodość i zapewniają zdrowie skóry. Zieloną herbatę warto więc aplikować również na zewnątrz – w postaci kremów z serii Botanical core – idealnie sprawdzi się w pielęgnacji każdego rodzaju cery.

Seria zawiera krem na dzień i na noc?

Tak, kremy specjalnie dostosowane do potrzeb skóry w dzień (ochrona przed czynnikami zewnętrznymi) i w nocy (działanie regeneracyjne). Co ciekawe i wyjątkowe, seria zawiera również duet do pielęgnacji skóry wokół oczu z odżywczym kompleksem OSILIFT® – krem polecamy na dzień, a serum z dużą dawką substancji odżywczych, na noc. Dostępny jest również skuteczny, ale delikatny peeling do twarzy z łupinami orzecha i oczywiście ekstraktem z zielonej herbaty bio.

Czuję się zachęcona. Można powiedzieć, że w tej serii herbata łączy pokolenia:

Tak! W zależności od wieku skóra czerpie z kremów różne składniki odżywcze i odnosi odmienne korzyści. Jestem niezwykle dumna z tego, że udało nam się w tak lekkiej, śmietankowej i praktycznej (mam na myśli makijaż) konsystencji zmieścić tyle naturalnego dobra.

Gdzie można ją dostać? No i na czym polega promocja?

Kremy, serum i peeling są dostępne w całej naszej sieci sklepów (listę adresów można znaleźć tu KLIK) oraz w sklepie internetowym. Teraz dostępne są w rewelacyjnej promocji: przy zakupie 3 dowolnych produktów z serii peeling do kompletu o wartości 98zł dodajemy GRATIS! Zapraszamy do sklepów - kremy można przetestować na miejscu, zakochacie się w konsystencji i wrażeniu jakie pozostawiają na skórze.