Wczytuję dane...

Zapach domu ma znaczenie

Home Harmony - Wypełnij wnętrze swojego domu esencją zapachu zamkniętego w formie dyfuzora.

Każde wnętrze kojarzy nam się z zapachem.

Spraw, by zapach Twojego domu był elegancki, zachęcający i pasował do Ciebie!

Dyfuzor zapachowy Lorient to wyjątkowe perfumy dla Twojego wnętrza. Nie musisz pamiętać o rozpylaniu odświeżacza powietrza, dyfuzor zapachowy uwalnia piękny, subtelny aromat przez cały czas. Szklana butelka i ratanowe patyczki to eleganckie dopełnienie dowolnego stylu, będą ozdobą każdego miejsca w domu, od salonu po łazienkę, lub biura, salonu kosmetycznego, SPA. 

Co je wyróżnia?

  • Wyrafinowana i przemyślana kompozycja trwałych zapachów stworzona na bazie naturalnych olejków eterycznych z ekologicznych upraw. Niecodzienne zapachy i wyjątkowe połączenia. Nie zawierają alkoholu.
  • Elegancka forma- flakon ze szkła i czarne patyczki z ratanu najwyższej jakości to zestawienie pasujące do każdego wnętrza. Doskonale dopełniają zarówno mieszkania jak i przestrzenie biurowe. To także świetny pomysł na wyjątkowy prezent oraz ekologiczne rozwiązanie w duchu zero waste.
  • Specjalnie zaprojektowana bryła, która pomaga równomiernie rozprowadzić aromat w pomieszczeniach.

Jak działają?

Dyfuzory zapachowe składają się ze szklanego słoiczka wypełnionego 100 ml kompozycji olejków zapachowych o odpowiedniej gęstości oraz patyczków wykonanych z ratanu. Materiał ten jest specjalnie skonstruowany, by olejki stopniowo przenosiły się w górę i dzięki parowaniu wypełniały pomieszczenie pięknym aromatem. To pozwala na stopniowe uwalnianie się zapachu, bez utarty intensywności. Dyfuzory nie wymagają użycia źródła ciepła, dlatego też mogą być one używane również tam, gdzie nie jest wskazane palenie świec (np. okolice wanny, bliskość łatwopalnych materiałów w sypialni itd.)

Jak używać dyfuzorów ?

Są niezwykle proste w użyciu: Wystarczy wyjąć dyfuzor z opakowania i odkorkować. Następnie umieścić patyczki we flakonie. 100 ml olejków gwarantuje aromat od 4-8 tyg. Dla optymalnego uwalniania się zapachu zalecamy obracanie patyczków w dyfuzorze co 3 dni. Intensywność zapachu możemy dopasować poprzez umieszczenie mniejszej lub większej ilości patyczków (im jest ich więcej, tym mocniej rozwija się zapach). Istotne jest też ustawienie dyfuzora – w lekkim przeciągu zapach będzie roznosił się szybciej, w pomieszczeniach zamkniętych ( np. bez okna) znacznie dłużej. Przy każdej zmianie zapachu w dyfuzorze należy wykorzystać nowe patyczki, tak by nuty aromatów nie mieszały się i nie zniekształcały nowej kompozycji.

Aromatyczne i eleganckie kompozycje:

Cold Water KLIK

Wanilla & Tabacco KLIK

Blach Orchid KLIK

Sandalwood & bergamote KLIK