Wczytuję dane...
Opis produktu

Maska w płacie

Materiał maski wykonany jest z biocelulozy, czyli czystego roślinnego materiału pochodzącego z mleczka kokosowego. Połączone włókna tworzą niezwykle chłonną, trójwymiarową „tkaninę”, dzięki której maska jest wypełniona kompleksem dobrych dla skóry składników.

Sok z aloesu: skutecznie nawilża, działa łagodząco, przyspiesza regenerację skóry.

Kwas hialuronowy: naturalnie występuje w skórze, odpowiada za utrzymacie wilgotności, jędrności. Niezwykle cenny składnik kosmetyczny.

Kolagen: główny składnik tkanki łącznej naskórka, odpowiedzialny za elastyczność i wytrzymałość skóry. Działa ujędrniająco i przeciwzmarszczkowo.

Gliceryna naturalna: widocznie zwiększa miękkość i elastyczność skóry.

Fucogel®: składnik nawilżający. Tworzy ochronny film, zmiękcza i tonizuje skórę.

Po okresie stosowania widoczność drobnych linii i zmarszczek zostaje zredukowana. Dodatkowo, po każdorazowym zastosowaniu, skóra staje się bardziej promienna, miękka i gładka. Po zastosowaniu maski odpowiedni poziom nawilżenia skóry utrzymuje się przez 24 godziny.

Przeprowadzono badania oparte na wynikach czterotygodniowego testu konsumenckiego, podczas którego 300 kobiet stosowało maskę biocelulozową dwa razy w tygodniu. Pierwsze widoczne rezultaty poprawy wyglądu skóry uzyskano już po dwóch tygodniach stosowania.


	
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...