Wczytuję dane...
Opis produktu

*Shaker*

Pozwala w prosty i bardzo szybki sposób przygotować ulubioną maskę algową o idealnej konsystencji (konsystencja budyniu), bez grudek.
Sposób przygotowania: wlej 45- 50 ml zimnej wody (przegotowanej, mineralnej lub hydrolatu kwiatowego), wsyp 15g (5 czubatych łyżeczek)
i energicznie wstrząsaj przez około 10 sekund. Na koniec mocno uderz shakerem nakrętką w dół, ułatwi to pełne wykorzystanie kosmetyku. Tak przygotowaną maskę nałóż szpatułką na uprzednio oczyszczoną skórę. Wspaniały efekt uzyskasz, nakładając pod maskę jeden z naszych naturalnych olejów lub serów. Kiedy maska zaczyna zasychać (ok. 12- 15 minut), zwilż jej obrzeża, a następnie zdejmij w całości, zaczynając od dołu.
Taka porcja wystarczy na jedną maskę na twarz.

Shaker świetnie sprawdza się również do mieszania masek z glinek, błota z Morza Martwego. Idealny do sporządzania peelingów z soli z Morza Martwego oraz mieszanek olejów do OCM. Wystarczy pobudzić fantazję i stworzyć swój własny niezastąpiony kosmetyk.

************************************************************************************************************************************************************************************************************

Zdjęcia oraz opisy są własnością firmy l’Orient. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody firmy l’Orient jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...