Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Kule i kostki

Kule do kąpieli

Naturalne kule do kąpieli urozmaicą każdą kąpiel

Czy może być coś lepszego niż długa, relaksująca kąpiel z wyjątkowym dodatkiem? Na przykład takim pod postacią kul do kąpieli. Warto wybierać zwłaszcza te zapachowe, które w kontakcie z wodą zaczynają pięknie pachnieć. Właśnie takie kule do kąpieli można znaleźć w naszej ofercie. Do tego są one w pełni naturalne, co korzystnie wpływa na skórę i sprawia, że taki relaks jest jeszcze głębszy. Z kul możesz korzystać nie tylko od święta, ale po prostu zawsze wtedy, gdy masz ochotę na chwilę relaksu.

Naturalne kule do kąpieli w różnych zapachach

Doskonale wiemy, jak ważna jest różnorodność i szeroki wybór. Właśnie dlatego wszystkie nasze naturalne kule do kąpieli zaproponowane są w wyjątkowych wariantach zapachowych. Propozycji jest kilka, a każdy zapach zamknięty jest na dodatek w kuli w innym kolorze! To jeszcze bardziej przyciąga uwagę i na pewno spodoba się osobom, które lubią, gdy ich kąpiel jest nie tylko pachnąca, ale i przede wszystkim kolorowa. Oczywiście każdy zapach ma nieco inne działanie i charakterystykę. Na przykład kula o zapachu zielonej herbaty jest orzeźwiająca i wprowadza w pozytywny nastrój, a wersja o zapachu guavy jest soczyście owocowa, co pobudza do działania i dodaje sporo energii.

Kula kąpielowa – zmień swój wieczorny rytuał pielęgnacyjny

Zmiany w pielęgnacji najczęściej są pozytywne i pozwalają spróbować nowych rzeczy. Tak jest również i w tym przypadku. Kula kąpielowa dodana do ciepłej wody, z całą pewnością na tych kilka chwil pozwoli ci poczuć się absolutnie błogo. Jeśli do tego zapalisz sobie świece, przepis na idealny relaks gwarantowany. Nasze kule rozpuszczają się stopniowo, ale dokładnie. Nie tworzą również osadu na wannie, który w przypadku wielu innych kul jest bardzo trudny do zmycia. Koniecznie musisz wypróbować wszystkie warianty i wybrać swój ulubiony.

Kule do kąpieli – najważniejszy jest skład

Wiemy, że to, co najważniejsze, jeśli chodzi o kule do kąpieli, to ich skład. Właśnie dlatego nasze produkty są absolutnie naturalne i łączą w sobie składniki odżywcze bezpieczne dla skóry. Poza zmiennymi składnikami charakterystycznymi dla konkretnych wariantów, w składzie wyróżnić można przede wszystkim nawilżające olejki pielęgnacyjne, takie jak olej sojowy czy olej z pestek winogron. To właśnie te składniki wpływają na wygląd skóry, jej napięcie, wygładzenie i odżywienie. Właśnie dlatego warto sięgać po naturalne produkty, takie jak nasze wyjątkowe kule.