Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Serum do włosów

Serum do włosów

Serum do włosów – pielęgnacja na wysokim poziomie

Serum do włosów to środek, który zalecamy do włosów, które są szczególnie zniszczone i wymagają szczególnej pielęgnacji. Serum to pomoc dla włosów przesuszonych, łamliwych i kruchych. Kuracja serum jest znacznie silniejsza i skuteczniejsza od zwykłych odżywek. Pomaga również na zbyt mocne wypadanie włosów, pobudzając cebulki do wzrostu. Serum zabezpiecza również włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Jak stosować serum do włosów?

Serum do włosów pielęgnuje, odżywia i stylizuje włosy. Jego podstawowym działaniem jest nawilżenie cebulek i zabezpieczenie włosów przed działaniem czynników atmosferycznych. Preparat ten jest najczęściej mocno skondensowany i ma wysokie stężenie. Drogeryjne serum do włosów zawiera silikony. To główny składnik niektórych rodzajów serum. Dzięki silikonowi serum do włosów ma właściwości ochronne, ale wysusza włosy i prowadzi z czasem do ich uszkodzenia. Na szczęście nie każde serum zawiera silikony. Wybierając naturalne serum do włosów i organiczne nie znajdziesz w jego składzie tej substancji. Zamiast tego są bogate w ekstrakty roślinne, oleje i wyciągi organiczne, które są zdecydowanie bardziej skuteczne od silikonu. W naszym sklepie znajdziesz naturalne serum do włosów. Częstotliwość stosowania serum zależy od potrzeb i stanu włosów. Jeżeli rozpoczynasz kuracje, a Twoje włosy są bardzo zniszczone, to warto stosować je codziennie. Cały czas obserwuj stan skóry. 

Serum do włosów w działaniu

Stosowanie serum do włosów to wiele różnorodnych korzyści. Preparat niezwykle mocno nawilża łuski suchych włosów, dzięki czemu są lśniące i błyszczące. Serum dba również o trzon włosa. Świetnie sprawdza się w przypadku rozdwojonych końcówek. Wnikając głęboko w strukturę włosa, naprawia uszkodzoną strukturę. Naturalne serum do włosów chroni również końcówki włosów przed uszkodzeniami. Jeżeli stosujesz codzienne zabiegi stylizacyjne, to serum ochroni Twoje włosy przed ich szkodliwym działaniem. Regularne stosowanie serum do włosów poprawia ich gęstość i zwiększa objętość. Jedną z najbardziej pożądanych cech serum do włosów jest zapobieganie ich wypadaniu i pobudzanie do wzrostu. Ta cecha sprawia, że serum do włosów jest również idealnym produktem dla mężczyzn.

Kto może używać serum do włosów?

Serum do włosów może być stosowane przez każdego. Nie ma tu żadnych ograniczeń. Serum nie musisz stosować, gdy Twoje włosy są bardzo zniszczone. Sprawdza się również jako kuracja upiększająca do regularnego stosowania. Tak jak w przypadku wszystkich preparatów do pielęgnacji również w przypadku serum obserwuj swoje ciało. W przypadku reakcji alergicznych koniecznie skonsultuj, to z dermatologiem.