Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Pieniące kremy do kąpieli

Pieniące kremy do kąpieli

Pieniące kremy do kąpieli dla lepszego relaksu

Po co korzystać z wszelakich dodatków do kąpieli? Przede wszystkim w dużej mierze pomagają się one naprawdę odprężyć i zrelaksować nawet po wymagającym dniu. Dlatego też osoby, które mają w swoich domach wanny, bardzo często decydują się na dodatki, które wzmocnią relaks i ukoją nerwy. Zwłaszcza że takowych propozycji jest ostatnio coraz więcej i co za tym idzie, każdy znajdzie dla siebie coś, co spełni jego oczekiwania w 100%. Przykładem mogą być chociażby pieniące kremy do kąpieli. Nawet niewielka ich ilość działa odprężająco. To dobra alternatywa na przykład dla kul czy soli do kąpieli. Spróbuj czegoś nowego i wybierz swojego faworyta.

Sięgnij po kremy do kąpieli

W naszej ofercie posiadamy kremy do kąpieli w przeróżnych wersjach. Dzięki temu każdy dobierze dla siebie zapach, który najbardziej mu pasuje. Oczywiście co jakiś czas oferta się zmienia i pojawiają się na przykład nowe warianty, ale warto wskazać na kilka klasyków, które przyciągają największą uwagę. Jest to chociażby biała herbata – bardzo delikatna i wyciszająca, morela i kokos dla miłośników oryginalnych nut zapachowych czy figa, która jest bardzo słodka i odprężająca. Takie kremy do kąpieli to również ciekawy pomysł na upominek dla każdej osoby, która gustuje w takich dodatkach i jest miłośnikiem długich, ciepłych kąpieli!

Pieniące kremy do kąpieli i ich działanie na skórę

Oczywiście pieniące kremy do kąpieli wykazują także świetne działanie na skórę. Właśnie dlatego należy dodawać je do przygotowanej kąpieli. Nie tylko zmiękczają one wodę, ale i pielęgnują nawet wymagający naskórek. W jaki sposób? Zawarte w nich składniki, w tym ośle mleko, mają właściwości nawilżające i chroniące skórę przed utratą wilgoci. Właśnie dlatego jest ona miękka w dotyku, pełna blasku i napięta. To najlepsze rozwiązanie dla osób, którym zależy na tym, aby mocno odżywić skórę i zabezpieczyć ją przed wysuszającym działaniem wody.

Kremy do kąpieli inspirowane naturą

Nasze kremy do kąpieli inspirowane są naturą. To dlatego zawierają naturalne składniki, które zostały odpowiednio sprawdzone i wykazują pozytywny wpływ na skórę. Jeśli do tego doda się wyjątkowe nuty zapachowe, można być pewnym, że efekt będzie zachwycający. Do tego każdy produkt zamknięty jest w wygodnej w użyciu buteleczce. Samemu można odmierzyć, jak wiele kosmetyku się doda. W ten sposób samodzielnie kontrolujesz, jak wyglądać będzie twoja kąpiel. Można go łączyć także z innymi produktami.