Wczytuję dane...
Otwórz swoją Mydlarnię!

Trochę historii...

Wszystko zaczęło się w czerwcu 2002 roku w Katowicach, przy ul. Piastowskiej 3, wtedy powstał nasz pierwszy sklep. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz ogromne zainteresowanie oferowanymi przez nas kosmetykami naturalnymi skłoniło nas do zaoferowania franczyzy. W 2009 roku powstał pierwszy sklep franczyzowy pod szyldem„mydlarnia u Franciszka”. Dziś jest ich już 120.

Natura daje nam to co najlepsze, a obcowanie z nią podczas zabiegów domowego SPA, to luksus, na który może pozwolić sobie każdy. Dokładamy wszelkich starań by profesjonalnie wyszkoleni sprzedawcy potrafili idealnie dobrać produkty zaspokajające w pełni potrzeby każdego klienta. Każdy, kto raz przekroczy próg naszego sklepu, zawsze do nas wraca.

Rozmawiając z naszymi franczyzobiorcami zastanawialiśmy się nad szeregiem korzyści wynikających ze współpracy z naszą marką. Doszliśmy do wniosku, że jedną z najistotniejszych z punktu widzenia inwestora, jest poczucie bezpieczeństwa, o które dbam cały czas. Działamy według dewizy :”Proponując pomysł innym, najpierw wypróbujmy go na sobie”, dzięki temu możemy kompleksowo pomóc na każdym etapie rozwoju placówki franczyzowej.

Proponujemy bardzo przejrzysty i dochodowy model franczyzowy.

W ramach systemu otrzymują Państwo gotową koncepcję prowadzenia własnego biznesu opartą na nowoczesnych metodach zarządzania, popartych 12 letnim doświadczeniem. Gwarantujemy stuprocentową pomoc w tworzeniu profesjonalnego punkt sprzedaży.
Posiadamy wypracowane metody skutecznego pozyskiwania i utrzymywania lojalnych klientów. Każdy z naszych franczyzobiorców może liczyć na pełną pomoc w uruchomieniu sklepu, uwzględniając również wskazanie solidnych i tanich wykonawców. Wdrożenie właściciela wraz z jego pracownikami w prowadzenie samodzielnej placówki franczyzowej zapewniamy poprzez bezpłatny system szkoleń.

Podstawowe wymagania:
1) Franczyzobiorca powinien dysponować lokalem o powierzchni sali sprzedażowej 20-30 m2. 
Są dwie opcje lokalizacyjne:
a) galeria handlowa – lokal lub wyspa
b) lokal handlowy w centrum miasta, na parterze, z witryną, główne ulice handlowe, w ciągu ruchu pieszych. Zastrzegamy sobie prawo akceptacji lokalu i wysokości czynszu najmu.
2) Jednorazowa opłata licencyjna 1 zł netto.
3) Jedno źródło zatowarowania.
4) Pozostałe koszty (umeblowanie i wyposażenie zgodnie z projektem franczyzowym).
5) Reklama zewnętrzna –zapewnia franczyzodawca. 
6) Nie pobieramy prowizji od obrotów franczyzobiorcy.
7) PAKIET FRANCZYZOWY: możliwość korzystania ze znaków towarowych, 
bezpłatne szkolenie właściciela placówki i jego pracowników (minimum 4 dni) w zakresie wiedzy o produktach i technik sprzedaży, kurs artystycznego pakowania produktów, projekt aranżacji lokalu, program lojalnościowy, materiały marketingowe, program B2B, stroje firmowe, wsparcie podczas całego okresutrwania umowy.
8) CENY HURTOWE na terenie całej Polski są jednakowe. Nie jest wymagana koncesja lub pozwolenie na prowadzenie sklepu. 
Forma prawna działalności- decyzja franczyzobiorcy.

Jeżeli są Państwo zainteresowani otwarciem placówki franczyzowej prosimy o przesłanie wiadomości na adres e-mail: franczyza@ufranciszka.pl podając lokalizację (miasto, w którym chcieliby Państwo prowadzić działalność) oraz pisząc kilka słów o sobie.